Warsztaty kulinarne i motoryzacyjne – weekend dla dwojga w Galerii Pępowo!

W dniach 18-20 marca (piątek-niedziela) zapraszamy do Galerii Pępowo na warsztaty kulinarne i panel motoryzacyjny – świetny pomysł na weekend dla dwojga.

08Warsztaty kulinarne poprowadzi Pani Ewa Suchecka, która pokaże jak przygotować potrawy z odcinka programu Ugotowani, którego była uczestniczką. Kuchnia Pani Ewy jest wręcz legendarna – każdy, kto odwiedza Galerię Pępowo długo wspomina pyszne dania przez nią przygotowane. Biorąc udział w programie Ugotowani Pani Ewa przygotowała proste dania, idealne na kolacje z przyjaciółmi czy rodziną. Poza daniami z programu uczestnicy warsztatów przygotują 2 dania niespodzianki. Wszystkie potrawy przygotowane przez uczestników warsztatów będą podane 19 marca na uroczystej kolacji.

Odcinek Ugotowanych z Panią Ewą Suchecką.

Dla drugiej połówki, która nie koniecznie może być160 zainteresowana kulinariami, przygotowaliśmy panel dotyczący zabytkowych samochodów i ich restaurowania. Uczestnicy dowiedzą się jakie kompetencje należy posiadać, aby odpowiednio zając się odrestaurowywaniem samochodu, gdzie szukać pomocy, jak znaleźć dobrych fachowców, czego należy się wystrzegać i jak uniknąć najczęstszych błędów. Ponadto znajdzie się także chwila na omówienie zagadnień prawnych dotyczących pracy z zabytkowymi pojazdami. A wszystko to w naturalnym środowisku miłośników motoryzacji, czyli warsztacie Muzeum, którego tajniki poznają uczestnicy.

Razem, uczestnicy warsztatów zwiedzą Muzeum Volkswagena z przewodnikiem, który wprowadzi ich w fascynujący świat historii motoryzacji i marki Volkswagen. Dodatkową atrakcją jest przejażdżka Ogórkiem po okolicy.

Co oferujemy:

• 2 noclegi w pokojach 2-osobowych
  • kolacje i śniadania
  • udział w warsztatach kulinarnych dla wszystkich chętnych
  • udział w panelu motoryzacyjnym dla wszystkich chętnych
  • zwiedzanie Muzeum Volkswagena z przewodnikiem oraz przejażdżka Ogórkiem po okolicy
  • materiały informacyjne po zakończonych warsztatach

Cena: 460 zł/parę

Aby zarezerwować pokój i miejsce na warsztatach prosimy o kontakt                                pod nr 604 704 050 lub na adres info@vwmuzeum.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres marta@vwmuzeum.pl

1. Udział w dwóch atrakcjach na raz jest niemożliwy.
  2. Przynajmniej jedna z osób musi wziąć udział w warsztatach kulinarnych.
  3. Dwie osoby mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych, jednak dwie osoby nie mogą wziąć udziału w warsztatach motoryzacyjnych.
  4. Galeria Pępowo nie zapewnia opieki nad dziećmi.