Noclegi

Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę noclegu dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doba noclegowa rozpoczyna się od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego.

W ofercie podstawowej do Państwa dyspozycji posiadamy 35 miejsc w 15 komfortowo i wygodnie urządzonych pokojach jedno, dwu i czteroosobowych (rodzinnych).

Pokoje Galerii Pępowo wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi, tv oraz internet. W niektórych pokojach jest możliwość tzw. „dostawki”. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie (szwedzki stół), a na życzenie serwujemy naszym gościom obiadokolację.

Dodatkową opcją dla tych, którzy chcieliby skorzystać z „nietypowej” formy noclegu są przyczepy campingowe – wyposażone w kuchnię i łazienkę z możliwością korzystania z sanitariatów w Galerii.

Nie zapomnieliśmy także o „właścicielach” samochodów campingowych i o tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacyjnej atmosfery bez… namiotu. Specjalnie dla Was jest tu miejsce na około 20 namiotów lub do 8 samochodów campingowych pod najbardziej gwieździstym niebem na Pomorzu 🙂

Cennik – Pakiet (Nocleg, Zwiedzanie Muzeum, Kawa i Ciasto) 

Poniższe ceny są orientacyjne. Najbardziej aktualne znajdziesz rezerwując TUTAJ

Pokój 1 osobowy – 200 zł/doba
Pokój 2 osobowy – 250 zł/doba
Pokój rodzinny – 300 zł/doba

 

Dostawka – 80 zł/doba
Obiadokolacja – 40 zł/doba (18.30 – 20.30)

Pole campingowe – 100 zł/doba (Parking + 2osoby)
Pole namiotowe – 60 zł/doba (Namiot + 2 osoby)

Przy dłuższych pobytach oraz grupom zorganizowanym udzielamy rabatu!