Stylowy samochód na ślub

Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubów i jeśli nie macie jeszcze odpowiedniego na ten wyjątkowy dzień pojazdu to lepiej się pośpieszyć, bo za chwilę może być z tym kłopot!

Muzeum Volkswagena oferuje na wynajem trzy podstawowe modele, są to: Karmann Ghia, Garbus i Ogórek. Samochody te wynajmowane są wraz z doświadczonym kierowcą, co sprawia, że nikt z gości a także Para Młoda nie musi martwić się o bezpieczeństwo podczas prowadzenia i jazdy zabytkowym pojazdem.

Ta opcja kosztuje 750 zł/3 h i 100 zł za każdą kolejną godzinę. 

Karmann Ghia ślub

130

107

Inną możliwością jest wypożyczenie na cały dzień Garbusa, który dostępny jest do wypożyczenia na wycieczki i można prowadzić go osobiście – te honory może czynić którykolwiek z gości, drużba lub sam Pan Młody.

Ta opcja kosztuje 150 zł/dzień (cena nie zawiera kosztu paliwa).
muzeumedit
Wybór samochodu zależy oczywiście od indywidualnych preferencji jednak przy wyborze należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak:

  • Czy w samochodzie jest wystarczająco dużo miejsca? (odradzamy VW Karmann Ghię wszystkim Pannom Młodym z obfitymi sukniami ;))
  • Czy samochód pasuje stylem do oprawy ślubu?
  • Czy kolor samochodu nie kłóci się z tematyką kolorystyczną?
  • Na jak długo potrzebujemy samochód?

Ponadto samochody dostępne do wypożyczenia na ślub mogą również brać udział w sesji zdjęciowej – zarówno na terenie Galerii Pępowo jak i „w plenerze”.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 604 704 050.