Weekend majowy w Galerii Pępowo

Jak co roku Weekend majowy to rozpoczęcie sezonu w Galerii Pępowo! W tym roku jest to tym bardziej ważne wydarzenie bo świętujemy jubileusz 25-lecia kolekcji oraz 50-lecie Garbusa w rodzinie Sucheckich. Z tej okazji mamy zaplanowanych kilka dodatkowych atrakcji. My nie możemy się już doczekać i mamy nadzieję na dużą frekwencję!

Weekend majowy zaczynamy już w sobotę 30 kwietnia – i razem z niedzielą 1 maja będą to dwa główne dni atrakcji. Oprócz ogniska i grilla proponujemy przejażdżki Ogórkiem oraz jak zawsze możliwość wynajęcia zabytkowego Garbusa. Dodatkowo dla osób, które chcą poznać Muzeum „od kuchni” mamy propozycję zwiedzania warsztatu, w którym konstruujemy nasze cuda na kółkach. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – na miejscu o dobrą zabawę będzie dbał animator.

Poniżej harmonogram:

• 12:00 – 20:00 – ognisko/grill
  • 13:00 – 18:00 – Animator dla dzieci
  • 13:00 i 16:00 – Tajniki warsztatu (dostępne o tej godzinie dla wszystkich z biletem do muzeum)
  • Z okazji jubileuszu 25-lecia kolekcji piwo do każdej kiełbaski gratis (do wyczerpania zapasów)
  • Przejażdżki Ogórkiem + Garbus do wynajęcia
  • Specjalne pakiety noclegowe
    • 4 dni – 200 zł/dobę (2 os.)
    • 3 dni – 210 zł/dobę (2 os.)

Poniedziałek 2 maja i wtorek 3 maja będą czasem na zwiedzanie Kaszub i Trójmiasta.

Ponadto wciąż dostępne będą takie atrakcje jak:

• 12:00 – 20:00 – ognisko/grill
  • Przejażdżki Ogórkiem + Garbus do wynajęcia

Link do wydarzenia na Facebooku.